בכדי לצפות בדף בצורה מיטבית עליך להתקין נגן פלאש!

הורד נגן פלאש

 שולחנות המחשב של חי-גרף


 

שולחן מותאם למחשב הוא פריט נחוץ היום בכל משרד ובכל בית ולא ניתן להקל ראש בבחירתו. בעבר שולחנות מחשב היו בנויים בצורה פשוטה וכל יעודם היה תמיכה במחשב ובמקלדת, למעשה מערכת ישיבה פשוטה. כיום, בין אנחנו במשרד או בעבודה, אנו מבלים יותר ויותר שעות מול המחשב, ולכן שולחנות מחשב שאנו משתמשים בהם צריכים להיות מותאמים לעוד פונקציות מעבר להצבת ושימוש המחשב.
אנו בחי גרף מזמינים אתכם להתבונן במגוון שולחנות מחשב נוחים ואיכותיים שיש לנו להציע, להעזר בניסיון שיש לנו בתחום ולהגיע לבחירה אידאלית של שולחן שלכם. כמובן שלאחר מכאן תוכלו להתאים כסא מחשב לשולחן שבחרתם. 


איך בוחרים שולחן מחשב?


שולחנות מחשב אלה מתחלקים בגדול ל-2 קטגוריות, שולחן מחשב לעבודה רציפה או שולחנן מחשב מחשב לעבודה משותפת עבודה עם לקוחות. עלינו לשאול את עצמנו למה משמש שולחן מחשב אותו אנו רוכשים.

  • שולחן מחשב לעבודה רציפה – מדובר בשולחן מחשב הקלאסי כפי שאנו מכירים, בו יושב העובד ומעביר את מרבית יומו מול המסך, כאן יש חשיבות לנוחות העובד, לעמידות הכסא והתאמה מינימאלית לעיצוב המשרד.
     
  • שולחן מחשב לעבודה משותפת עבודה עם לקוחות – במקרה ואנו עובדים מול לקוחות אנו צריכים שולחן יוקרתי מעט יותר, יצוגי יותר, שנותן מרחב רב, יש להתחשב בסוג העבודה ומיקום השולחן לפני הבחירה הסופית.
     
  • שולחן מנהלים - במידה ומדובר בשולחן שמשמש את המנהל בעבודה על המחשב ובמקביל את המנהל ועובדי המשרד בישיבות, יש לוודא כי השולחן גדול, איכותי וכי גם הכיסאות מתכווננים ומתאימים לכך.הדבר החשוב ביותר שיש לשים דגש עליו לפני רכישה של שולחן מחשב הוא בחירה של שולחן נוח ככל הניתן, כיום כולנו מבלים שעות מול המחשב ואי נוחות יכולה לעלות לנו ביוקר.


אז לפני רכישה...


אנו בחי גרף נשמח להעמיד לשירותכם את המבחר הרחב של שולחנות מחשב מגוונים שיש לנו להציע, בטווח מחירים רחב שמתאים לכל כיס ובמגוון צבעים ועיצובים שיתאימו לאופי המשרד והעבודה שלכם. כי ליצור תמונה מושלמת, נוחות מקסימאלית ללקוחות ואו העובדים שלכם היכנסו לחי גרף ותכלו לרהט מ-א' עד ת' את המשרד בהתאמה עיצובית מושלמת בעזרת מגוון הכסאות , שולחנות, שולחנות מחשב, ארונות, פינות המתנה וכל פריטי הריהוט המשרדי שיש לנו להציע לכם. 
 

מבצעים


שולחן קפה מילנו

שולחן קפה מילנו

מחיר: 600.00 ₪

מחיר מבצע: 349.00 ₪


25 שנות מצוינות