בכדי לצפות בדף בצורה מיטבית עליך להתקין נגן פלאש!

הורד נגן פלאש

 כסאות משרדיים של חי גרףכסאות משרדיים נועדו לאפשר עבודה נוחה ככל הניתן במשרד, עבודה שאופייה כרוך בישיבה ממושכת ודורשת נוחות מקסימאלית. ולכן , עיצוב וחומר הגלם שממנו עשויים הכיסאות הינו קריטי ליצירת סביבת העבודה הנוחה שאנו זקוקים לה . במשרד ניתן למצוא בעלי תפקידים שונים, ולכל אחד צרכים שונים , לנו בחי-גרף יש מגוון רחב כסאות משרדיים ונשמח להעניק מהניסיון הרב שלנו בנושא.


כסאות משרדיים שיש לחי גרף להציע


אנו מציעים כסאות משרדיים לצרכים שונים ובעלי תפקידים שונים במשרד בהתאם לאופי העבודה של המשרד. כסאות משרדיים ניתן למצוא במגוון רחב של קטגוריות משנה :


  • כסאות מנהלים שהם גדולים יותר ומאפשרים ישיבה נינוחה במיוחד, כסאות אלו מעוצבים ביוקרתיות בדרך מעור או דמוי עור ובצבעים כהים.

  • כסאות משרדיים לעבודה מול המחשב, שמותאמים ארגונומיות לישיבה ממושכת מול מסך.

  • כסאות משרדיים שנועדו ללובי (המשתמשים הם לקוחות בחדר המתנה), כאן יש לשים דגש על עיצוב מתאים למשרד, ונוחות ישיבה מקסימלית של המשתמש .


  • כסאות משרדיים לעבודה מול מחשב – כסאות אלו צריכים להיות מותאמים לגובה המסך והמקלדת ונועדו לעבודה ממושכת מול המחשב . כסאות אלו צריכים להיות עמידים , קלים ואיכותיים .


למרות הדרישות השונות ותפקיד שונה של כל כסא על כל הכסאות להיות נוחים ככל הניתן, כדי שהמשתמש יוכל להנות מהם במהלך עבודה ממושכת ללא עייפות או כאבים הנובעים מישיבה שאינה נוחה. בדרך כלל כסאות משרדיים ( לא כסאות ללא ללובי) נבחר עם גלגלים שמאפשרים תנועה ועבודה נוחה יותר.


מגוון עיצובים ודגמים


כאשר אנו מרהטים את המשרד , אנו משקיעים זמן רב בבחירת מיקום המשרד, המחשבים שישמשו אותנו ועיצוב המשרד , ראוי וחשוב שנשקיע מחשבה דומה בבחירת הכיסאות המשרדיים של מקום העבודה שלנו, נוחות העובדים והלקוחות עומדים על הכף. השקעת מחשבה בתקציב שלנו , בעיצוב הנדרש והתאמה לאופי העבודה קריטיים במקרה זה.

 

כסאות משרדיים , כסאות משרד , כסא משרדי , כיסא משרדי , כסאות למשרד .

 

אנו בחי גרף עומדים לשירותכם עם מגוון עצום ורחב של כסאות משרדיים לכל צורך, בכל עיצוב וצבע וטווח מחירים גדול. אז לפני רכישה של כסאות משרדיים או כל פריט אחר למשרד, צרו איתנו קשר.

 

מבצעים


כסא אורח רינת

כסא אורח רינת

מחיר: 600.00 ₪

מחיר מבצע: 290.00 ₪


25 שנות מצוינות